Witamy w piątek, 22 czerwca 2018 r.


Strona główna

Nowości

Skład

Spotkania

Galeria

Sprawozdania

Podziękowania

Ciekawostki

Księga gości

Współpraca

Strona szkoły

Strona TIA 2011

Strona TIC 2010

Strona LA 2007

 

SPRAWOZDANIE - ROK SZKOLNY 2010/2011 SEM. II

Sprawozdanie z działalności Samorządu Uczniowskiego w Zespole Szkół Nr 9 im. R. Traugutta w Koszalinie
w drugim semestrze roku szkolnego 2010/2011

W drugim semestrze roku szkolnego 2010/2011 Samorząd Uczniowski pracował pod opieką nauczycieli: Alicji Żyburtowicz-Zelig i Tomasza Pukiewicza. Mogliśmy także liczyć na pomoc ze strony p. Anetty Wilk.

W piątek 28 stycznia 2011 r. zorganizowaliśmy bal karnawałowy dla dzieci nauczycieli i pracowników administracji naszej szkoły. Święty Mikołaj, którym był Miłosz Zaczyński z klasy II TIB, wręczył dzieciom prezenty. W zorganizowanie zabawy dla dzieci włączyły się także: Klaudyna Gębal i Magdalena Matuszczyk z kl. I LA oraz Ewelina Baran, Nela Grancaris, Paula Maciukiewicz i Marlena Midyk z kl. II LA. Oczywiście, jak co roku, dzieci były bardzo zadowolone z przygotowanych przez nas gier, zabaw i konkursów, co nas bardzo ucieszyło.

We wtorek i środę 8-9 lutego 2011 r. przed samymi feriami zimowymi odbyły się w naszej szkole Walentynki. Uruchomiliśmy walentynkową pocztę, dzięki której uczniowie mogli przesłać sobie miłe życzenia oraz wyrazy sympatii. W szkolnych Walentynkach brali także udział nauczyciele, przekazując życzenia swoim ulubionym klasom. Samorząd Uczniowski pamiętał także o pracownikach administracji szkolnej, przesyłając im walentynkowy uśmiech. Nad pięknym udekorowaniem szkolnego korytarza czuwała p. Anna Nowak, pracownik naszej biblioteki. Dzięki wspólnym wysiłkom Walentynki w naszej szkole okazały się wyjątkowe. W ich zorganizowanie włączyły się: Emilia Abramczyk, Paula Maciukiewicz, Marlena Midyk, Ewelina Sienkiewicz i Natalia Wiącek z kl. II LA.

W Dniu Kobiet 8 marca 2011 r. wszystkie Panie zostały obdarowane słodkościami oraz pięknymi życzeniami od męskiej części Samorządu Uczniowskiego. Niespodzianką w tym roku okazał się cudowny wiersz ku czci wszystkich Pań w naszej szkole.

W środę 23 marca 2011 r. uczniowie promowali naszą szkołę na Giełdzie Zawodoznawczej w Gimnazjum Gminnym w Sianowie (Rafał Kapciński, Kornelia Karczewska i Krzysztof Kulesza z kl. II A, Paula Maciukiewicz i Marlena Midyk z kl. II LA oraz Miłosz Zaczyński z kl. II TIB). Natomiast w czwartek 31 marca i piątek 1 kwietnia 2011 r. czuwaliśmy na XI Powiatowych Targach Zawodoznawczych, które odbyły się w II LO im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie. Przedstawicielami byli uczniowie: Radosław Jagielski, Adrian Kazberuk, Beniamin Stefaniuk i Damian Sztyrak z kl. II A oraz Emilia Abramczyk, Paula Maciukiewicz, Ewelina Sienkiewicz i Natalia Wiącek z kl. II LA.

W piątek 1 kwietnia 2011 r. zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień Otwarty dla gimnazjalistów. Zadaniem naszych uczniów było kompleksowe udzielenie informacji osobom zainteresowanym podjęciem nauki w "Elektroniku". Nasi uczniowie byli bardzo zaangażowani w oprowadzanie gimnazjalistów, którzy mogli dowiedzieć się więcej o naszej szkole, obejrzeć pracownie, klasy oraz warsztaty szkolne. Nauczyciele przygotowali w swoich salach prezentacje tematyczne, pokazy oraz doświadczenia. W zorganizowaniu Dnia Otwartego mogliśmy liczyć na dużą pomoc p. wicedyrektor Joanny Rydzewskiej. Przeprowadzony przez nas Dzień Otwarty określić można za wyjątkowo udany pod każdym względem.

W drugim semestrze staraliśmy się także pamiętać o codziennym losowaniu "szczęśliwego numerka", dzięki któremu jeden z uczniów w każdej klasie ma szansę na "dzień bez pytania". Współpracowaliśmy na co dzień także z dyrekcją, nauczycielami i innymi pracownikami szkoły.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego
Paula Maciukiewicz kl. 2 LA - sekretarz
Koszalin, 16 czerwca 2011 r.

© 2004-2018 -- T. Pukiewicz
Utworzono: 1.12.2004    Zaktualizowano: 28.08.2011