Witamy w piątek, 22 czerwca 2018 r.


Strona główna

Nowości

Skład

Spotkania

Galeria

Sprawozdania

Podziękowania

Ciekawostki

Księga gości

Współpraca

Strona szkoły

Strona TIA 2011

Strona TIC 2010

Strona LA 2007

 

SPRAWOZDANIE - ROK SZKOLNY 2009/2010 SEM. II

Sprawozdanie z działalności Samorządu Uczniowskiego w Zespole Szkół Nr 9 im. R. Traugutta w Koszalinie
w drugim semestrze roku szkolnego 2009/2010

W drugim semestrze roku szkolnego 2009/2010 Samorząd Uczniowski nadal pracował pod opieką opiekunów: Alicji Żyburtowicz-Zelig i Tomasza Pukiewicza.

W piątek 22 stycznia zorganizowaliśmy bal dla dzieci nauczycieli naszej szkoły. Wszystkie dzieci oraz nauczyciele wzięli udział w grach i zabawach, które dla nich przygotowaliśmy. Święty Mikołaj, którym w tym roku był Miłosz Zaczyński z 1 TIB, wręczył dzieciom prezenty. W przeprowadzenie zabawy włączyli się: Emilia Abramczyk, Paula Maciukiewicz, Marlena Midyk, Ewelina Sienkiewicz i Natalia Wiącek z kl. 1 LA oraz Milena Dąbrowska i Paulina Różańska z kl. 2 LA.

W poniedziałek 15 lutego zorganizowaliśmy w szkole Walentynki - uruchomiliśmy pocztę walentynkową i każdy z nas mógł napisać życzenia do swoich kolegów lub koleżanek. Ania Brakowska i Karolina Pietrzyk z klasy 1 TIB zebrały kartki, które później rozdały adresatom.

W Dzień Kobiet 8 marca męska część Samorządu złożyła wszystkim Paniom życzenia - nie zabrakło także słodyczy i kartek.

W piątek 19 marca już po raz drugi przygotowaliśmy Dzień Gofra, zwany też Dniem Naleśnika. Klasa 2 LA zajęła się pieczeniem gofrów i smażeniem przepysznych naleśników, a sprzedażą zajęły się dziewczyny z kl. 1 LA. Muszę wspomnieć także, że zainteresowanie było ogromne.

Jak co roku Samorząd Uczniowski aktywnie włącza się w promocję naszej szkoły. We wtorek 16 marca reprezentowaliśmy "Elektronik" na Giełdzie Zawodoznawczej w Gimnazjum Gminnym w Sianowie (uczniowie z kl. 1 LA, 2 LA, 1 TIB i 3 A), a 22 i 23 kwietnia na X Powiatowych Targach Zawodoznawczych, które tym razem odbyły się w II LO im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie (1 LA, 1 TIA, 1 TIB, 2 LA).

W tym roku w piątek 7 maja udało nam się zorganizować kolejny Dzień Otwarty dla gimnazjalistów. Nasi uczniowie wraz z nauczycielami oprowadzali przyszłych pierwszaków po naszej szkole, pokazując im pracownie i klasy oraz odpowiadali na ich pytania. Zainteresowanie gimnazjalistów było bardzo duże.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego
Paula Maciukiewicz kl. 1 LA - sekretarz
Koszalin, 21 czerwca 2010 r.

© 2004-2018 -- T. Pukiewicz
Utworzono: 1.12.2004    Zaktualizowano: 21.06.2010