Witamy w piątek, 22 czerwca 2018 r.


Strona główna

Nowości

Skład

Spotkania

Galeria

Sprawozdania

Podziękowania

Ciekawostki

Księga gości

Współpraca

Strona szkoły

Strona TIA 2011

Strona TIC 2010

Strona LA 2007

 

SPRAWOZDANIE - ROK SZKOLNY 2005/2006 SEM. II

Sprawozdanie z działalności Samorządu Szkolnego w Zespole Szkół nr 9 im. R. Traugutta w Koszalinie
w drugim semestrze roku szkolnego 2005/2006

W drugim semestrze Samorząd Szkolny pracował nadal pod opieką opiekunów: Alicji Żyburtowicz-Zelig i Tomasza Pukiewicza.

14 lutego 2006 r. zostały zorganizowane szkolne Walentynki. Przez cały tydzień poprzedzający to święto działała specjalna poczta, przez którą uczniowie mogli przekazywać swoim sympatiom pozdrowienia.

Z okazji Tłustego Czwartku 23 lutego br. w naszej szkole można było zakupić pączka, gorącą herbatę lub kawę. Tego dnia Samorząd Szkolny zarobił 127 zł i 76 gr.

24 lutego odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci nauczycieli, której organizacji podjęły się klasy pierwsze. Były konkursy, wspólna zabawa, poczęstunek i Święty Mikołaj z prezentami.

Marcową akcją zorganizowaną przez Samorząd Szkolny był Dzień Kobiet (8 marca). Męska reprezentacja Samorządu każdej Pani z naszej szkoły wręczyła kartkę z życzeniami.

21 marca przygotowaliśmy Dzień Wiosny, podczas którego została wybrana "Miss Marzanna". Uczniowie mogli również kupić kawę i herbatę oraz wziąć udział w loterii, wygrywając ciekawe nagrody.

Na przełomie marca i kwietnia uczestniczyliśmy w promocji szkoły podczas Giełdy Zawodoznawczej w Gimnazjum Gminnym w Sianowie (28 marca), VI Powiatowych Targach Zawodoznawczych w I LO im. St. Dubois w Koszalinie (4-5 kwietnia) i Giełdy Szkół Ponadgimnazjalnych w Gimnazjum nr 6 w Koszalinie (6 kwietnia). Kilkuosobowe grupy uczniów wraz z nauczycielami odwiedzały też pobliskie gimnazja i zapraszały gimnazjalistów klas trzecich na "Festiwal Nauki - Elektronik 2006", którego organizatorem był prof. Maciej Wiktorowski.

28 kwietnia Samorząd Szkolny zorganizował spotkanie z praktykantką z Niemiec, by umożliwić młodzieży naszej szkoły konwersację w języku niemieckim i angielskim.

7 czerwca br. odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta z młodzieżą, w którym uczestniczyli przedstawiciele naszego Samorządu.

Przez cały semestr staraliśmy się dbać o nasze gabloty, w których na bieżąco pojawiały się informacje oraz zdjęcia z życia szkoły i naszych akcji. Współtworzyliśmy także strony internetowe Samorządu Szkolnego.

Justyna Śledź kl. II La
Koszalin, 14 czerwca 2006 r.

© 2004-2018 -- T. Pukiewicz
Utworzono: 1.12.2004    Zaktualizowano: 29.06.2006